DJ ALTUG CELiK Fan Club ( www.djaltugcelik.com )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DJ ALTUG CELiK Fan Club ( www.djaltugcelik.com )

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN

+4
YaraMazzzBugRa
Dj_Alone
DJ MAZLUM
DJ ALTUG
8 posters
YazarMesaj
DJ ALTUG
PATRON
PATRON
DJ ALTUG

ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Empty
MesajKonu: ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN   ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2007 1:03 pm

Slm Arkadaşlar...

Bizi Cekemeyen Kıskananlar Her Zaman Olucaktır Eger Olmasa Zaden İyi Bişeyler Yapmıyoruz Demektir iyi Bişeyler Yaparsanız Dikkat Cekersiniz Bu Her işde Her Meslekde Böyledir Zamanında Bizden Yardım İsteyenler Sonra Arkamızdan Konuşan Arkadaşlara Sözüm Hangi Yüzle Böyle Konuşuyorsunuz Bişey İsterken Hiç mi Utanmıyorsunuz O insanlar Kendini Cok iyi Biliyorlar

Gelelim www.djaltug.de ile olan ilişkime Sultan Of DJ's Sin Kurucusu Olan Aynı Zaman da ustatım Ve Adaşım Olan DJAltuğ nun Sitesidir Ve Şuan Sitesin de Benimle ilgili Bir Makale Yoktur Bunun Sebebi Sitesin Bir Kac Sorun Bulunmaktatır Bu Yüzden Eski Bir Sitesi Mevcuttur Yakında Düzeltilicekdir Jınglemiz Aynıdır Bu Kimseyi İlgilnedirmez Altuğ Abimiz izniyle Kullanmaktayız Kaldıki Aramızda Jınglenin Lafımı Bile Olmaz Wink

DJ Nufy Partnerimdir www.djnufy.net Benim iş Ortağımdır Aynı Zamanda En iyi Dostumdur ...

DJ Mazlum Cok bir Dostumdur ve Aramızda Abi kardeşden öde bi ilişki vardır şuana kadar Profesyonel Anlamda yetiştirtiğim Tek DJ ....

Benim Hakkımda Konuşabilmek için önce Beni Tanımanız Lazım Ayrıca Bundan Sonra Remixlerimi Calanları Hepsini Ansayfada Yayınlıycam Kesinlikle Bana Gelip Sil Demeyin YaramazBuğra Kardeşimin Takipinde Olucaktır Bu Konu Kesinlikle Silinmiycek İnanın Bana Kimler Var Kimler Yüzleri Bile Kızarmayan insanlar Bunlar Allah Dan Bulsunlar Diyorum...

Kimseye Muhtaç Diyiliz Allaha Şükür 13 Yaşında Beri Bu Mesleği Şerefimle Sürdürüyorum Ve Hep Böyle Sürücek Saygılar İyi Eğlenceler....
https://djaltug.yetkin-forum.com www.djaltug.biz
DJ MAZLUM
Fanüye
Fanüye
DJ MAZLUM

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN   ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 3:03 pm

Bizi kiskananlar her daim var ve olmaya devam edecektir kanka takma kafana..Wink
http://www.dj-mazlum.tr.cx
Dj_Alone
Fanüye
Fanüye
Dj_Alone

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN   ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 4:07 am

haklısın abi katılıyorum sana bölelerini rezil etmek lazım
YaraMazzzBugRa
Fanüye
Fanüye
YaraMazzzBugRa

MesajKonu: ....   ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 5:47 am

bu piyasada iyi olanlar cekılemıyo abı sen herzmn bı numarasınn

1 hafta ıcınde calanlar lıstelıcem turkıyede hollandada almanyada n tanıdıgınız dj ler bıle ALTUG abının remıxlerını kesıp alıyorlar lısteyı gorunce herkes kımın ne oldugunu tanıcakk
http://www.bugracontrol.tr.gg
DJSTAR
Adminsör
Adminsör
DJSTAR

MesajKonu: Herkes Rütbesini Biliyorsa Sorun Yoktur...!!!   ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2007 1:35 am

Degerli DJALTUG FAN-CLUB üyeleri...!!!

Her İsin Veya Her Meslegin Bir Piyasası Bir Rekabeti Oldugunu Hepimiz Biliyoruzdur. İşde Bu Yüzden Bizim İşimizinde bİR Piyasası Vardır. Ve Bazı Arkadaslar Bu İşi Zevklendirmek Yerine Cok İleriDerece Yokuşa Sürüyorlar. Oysaki Herkes Kendini Ve Çevresini Gayet İyi Bir Şekilde Biliyor. İşde Bizim Amacımız Gerek Siz DEGERLİ FAN-CLUB üyelerimiz, Gerekse Yönetimimiz ile Bu Bozuk Düzeni Bir Yoluna Koyabilmektir. Bu Konuda Siz Degerli Üyelerimizinde Bizlerin Yanında Olacagından Eminiz.!!! Tüm Bunların Yanı Sıra Fikir Karşıtı Kişilikleride Aramıza Almamaya Özen Gösterecegiz.

YAPACAGINIZ YARDIMLAR VE VERDİGİNİZ DESTEKLER İCİN ŞİMDİDEN HERKESE SONSUZ TESEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ.

En son tarafından Cuma Tem. 27, 2007 2:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DoDi
Fanüye
Fanüye
DoDi

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN   ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2007 1:40 am

Kıskananlar Patlasın Arkadaşlar :DDD
Dj_Zan
Fanüye
Fanüye

MesajKonu: Geri: ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN   ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 3:15 pm

haklısın altuğ...kıskananlara en güzel cwp remixlere dewam etmek...Wink Dj Zan
http://www.djzan.biz
djsahin
Fanüye
Fanüye
djsahin

MesajKonu: Helal olsun   ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 7:49 am

abi walla helal olsun Very Happy mixlerını calanlar cok Very Happy örnek verırdım ama nese bosver Very Happy hatta altug abiyle şait olduk ya adam dj yım dıe gezio herneyse eger dj sen adam calarken mixi iyi çalar Very Happy
adam altug abinin jinglesını kesmıs ama berbat bi şekilde kesmıs Very Happy Very Happy
http://www.dj-sahin.tr.cx

ÖNEMLİ HERKEZ OKUSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-